+48 607 656 677, +48 693 847 788 piotrextransport@wp.pl
Zaznacz stronę

Tabor

Specjalizując się w zakresie przewozu chłodniczego towarów wykorzystujemy nowoczesny i ekologiczny tabor (klasa emisji spalin EURO 5 i EUR 6 ) są to min. ciągniki siodłowe marki Mercedes, Volvo, Daf, Scania.

Każde nasze auto posiada system AdBlue, który dodatkowo redukuje toksyczność spalin. Ciągniki siodłowe współpracują z naczepami chłodniczymi renomowanego producenta marki Schmitz.

Dbając o jakość naszych usług wszystkie pojazdy wyposażamy w agregaty chłodzące, które mogą pracować w zakresie temperatur od -25C do +20C firmy Termo King z możliwością robienia wydruków termograficznych. Nasze agregaty chłodnicze mogą pracować zarówno w trybie ciągłym jak i cyklicznym (automatycznym).

Dostarczamy do klientów najbardziej wrażliwe na temperaturę produkty nie dopuszczając do pogorszenia ich jakości. Nasze pojazdy posiadają ważne badania FRC ATP (międzynarodowy certyfikat na przewóz szybko-psujących się artykułów żywieniowych specjalnymi środkami transportowymi)

Ponadto każdy pojazd monitorowany jest przez system GPS, dzięki czemu w każdym momencie można ustalić jego aktualne położenie.

Jakość usług transportowych na najwyższym poziomie

Zamów transport!